Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

COUSIN Trestec - statick? lana

COUSIN Trestec - statická lana

COUSIN Trestec je francouzská firma náležející do skupiny COUSIN Fréres, která byla založena v roce 1848. Od roku 1950 se tato skupina specializuje na zpracování umělých vláken točením, pletením a na jejich impregnaci.

Firma COUSIN Trestec se od roku 1960 věnuje třem oblastem trhu - sport, záchrana a průmysl. Sídlo celé společnosti, včetně veškeré produkce se nachází ve francouzském městě Wervicq-Sud, blízko hranic s Belgií a má přibližně 80 zaměstnanců.

Za silné podpory vlastních laboratoří a vývojového centra se COUSIN Trestec snaží neustále vyvíjet nové technické produkty.Spolupracuje s nejznámějšími značkami na světě a vyvíjí pro ně lana. V továrnách Cousin Trestec se vyvíjí a pletou lana pro známé francouzské značky MILLET a SIMOND, pro nejznámějšího výrobce horolezeckého vybavení PETZL vyvíjí a pletou dynamická horolezecká lana PETZL, která se prodávají pouze na americkém trhu.

Spíše než nabízet lana se COUSIN Trestec snaží nalézat řešení. Firma je zastoupena ve více jak 50 zemích a sleduje fylozofii horolezectví, které obsahuje chuť dobrodružství a zároveň nejpřísnější pravidla a normy bezpečnosti. 

Pokud hledáte lano speciálně určené pro expedice, nebo univerzální lano určené pro horolezectví, vysoce odolné lano pro všeobecné použití, lano pro speleologii, či canyoning, nabídka lan Cousin Trestec je pestrá a určitě si vyberete.